הנדסה עירונית

מתחדשים ביחד

חברת ניהול פרויקטים והנדסה המתמחה בליווי פרויקטים מסוג התחדשות עירונית משלב  ההחלטה ועד לסיום הביצוע.

העבודות שלנו

חברת הנדסה עירונית מלווה את הפרויקט משלב בדיקות התכנות, תכנון, ניהול ביצוע ומסירת הפרויקט למזמין, בינהולנו ופיקוחנו עשרות פרויקטים בשלבי התחדשות שונים 

פרויקט האולפן השקוף של וואלה!

חידוש בית walla ובניית האולפן השקוף, פרויקט בינוי מורכב המשלב אלקטרוניקה ותצוגה ויזואלית של חדשות 24/7.

בר אילן 18 רעננה

עשרות בנייני תמ”א 38 בכל רחבי אזור המרכז, בין הראשונים שהסתיימו, בניין תמ”א 38 מסוג חיזוק ברח’ בר אילן ברעננה, חוזק שופץ ומאוכלס כבר שנתיים

מתחם דוד המלך, תל-אביב

חידוש מתחם דויד המלך בתל אביב, שיפוץ 4 בנייני מגורים רבי קומות לרבות חידוש הבניין בשיתוף חברת עזרה וביצרון, איטום חניון תת קרקעי, תוספת של מאות מרפסות תלויות מפלדה בבניה מתקדמת ושיטות הרמה וחיזוק יחודיות.

נווה יהושוע, רמת גן

ליווי פרויקט פינוי בינוי של עשרות יחידות דיור בשכונת נווה יהושוע ברמת גן, במקום הבניינים הישנים יקומו 4 מגדלים רבי קומות עם מארג אורבני מתוכנן לרווחת הדיירים והשכונה

השירותים
שאנחנו מספקים

הנדסה עירונית מספקת מגוון פתרונות המאפשרים לכל בניין להתחדש, אנו מומחים בהתאמת הפיתרון הנכון לכל בניין, תמ”א 38 מסוג חיזוק, פינוי בינוי, שיפוץ בניין ישן בסיוע ומימון החברות העירוניות, תפירת פתרונות מימון לדיירים ושילוב הקבלנים המתאימים לכל פרויקט.
 
פופלארי

פיקוח הנדסי

פיקוח הנדסי על פרויקטים מסוג התחדשות עירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי ותוספות לבניין קיים

קרא עוד
פופלארי

בדק בית

דוחו"ת בדק בית לדירה ולרכוש המשותף,

קרא עוד
פופלארי

בדיקות התכנות לתמ"א 38

בדיקות היתכנות אדריכליות וכלכליות לפרויקט התחדשות הבית המשותף במסגרת תמ"א 38 או פינוי בינוי

קרא עוד
פופלארי

צו בית מסוכן

הסרת צו מבנה מסוכן לבתים משותפים, כתב כמויות ודו"ח הנדסי, ליווי הביצוע, טיפול ברשויות

קרא עוד
פופלארי

ניהול וקידום פרויקטים בבית המשותף

ניהול פרויקט התחדשות עבור הדיירים משלב הרעיון לשלב הביצוע: הוספת מרפסות, ממד"ים, שיפוץ הבניין, הכנת מכרזי קבלן

קרא עוד
פופלארי

שירותים ליזם בתמ"א 38

צ'קליסט מקצועי בדירות הקיימות, תיעוד מצב קיים בדו"ח מקצועי ומפורט מלווה בצילומים של דירות הדיירים קודם לתחילת הביצוע

קרא עוד

למה אנחנו?

הנדסה עירונית מספקת
שלל של  פתרונות של חידוש, שיפוץ ובנייה

100
ניסיון מצטבר ב - 200 פרויקטים בהתחדשות עירוניית
1900
ליווי וניהול פרויקטים בבניה החל משנת 1996
3000
דיירים
0
יזמים וקבלנים

שאלות נפוצות

לאור מורכבות הפרויקט, עולה חשיבותו של מפקח תמ”א 38 עבור הדיירים. שימוש במפקח בניה מנוסה תמנע תקלות בבנייה ותאפשר איתור וטיפול מוקדם בליקויי בנייה, תאפשר את רציפות הבניה, תוך התאמה בין התכניות המאושרות לנעשה בפועל.  

ניתוח התכנות הפרויקט, ריכוז הדיירים, הסבר על חשיבות הפרויקט, בחירת הקבלן המבצע והגורמים המקצועיים המלווים, לכל אלו ועוד חשיבות מכרעת בהצלחת הפרויקט ועדיף שהעומס לא יוטל על כתפי וועד הבית אלא על מומחה חיצוני.

צו בית מסוכן מוטל ע”י הרשות העירונית למבנה שיש בו ליקויי בניה חמורים, הצוו הוא פלילי ויש להסירו ע”י טיפול במפגעים והסרתם בפיקוח הנדסי ועל ידי בעל מקצוע מנוסה.

בדק בית היא בדיקה שעושה בעל מקצוע מורשה, לכל מערכות הבית. הבודק בוחן את מערכות המים, האיטום, החשמל, הריצוף, הצבע, ואת כל מאפייני הבית על מנת לבדוק אם ישנם ליקויי בניה מעבר למה שהרוכש מסוגל להבחין בעין.
עורך בדק הבית בודק אם כל נתוני הבית עומדים בתקנים השונים של תכנון ובנייה, תברואה, חשמל וכל תקן אחר. במידה והדירה חדשה מקבלן, עורך הבדיקה בוחן גם אם המבנה מתאים לתוכניות המפרט של הבניין והאם מה שהובטח על-ידי הקבלן אכן סופק.

במסגרת פרויקט תמא 38 הקבלן המבצע זכאי לקבל את תוספת הבניה המותרת בתמורה לשיפוץ הבניה וחיזוקו, קודם ההחלטה לצאת לדרך יש לוודא מהו הפרויקט המתאים לבניין, חיזוק ותוספות, פינוי בינוי או בלית ברירה שיפוץ במימון הדיירים על מנת לוודא שהפרויקט אכן יכול לצאת לפועל, כמו כן כל נושא התוספות הינו מורכב וטוב יעשו הדירים אם יבחנו את האפשרויות הגלומות בבניין מבחינת החוק והאפשרויות ההנדסיות קודם היציאה לדרך.

צרו איתנו קשר

טלפון : 03-5335373
כתובת : בניין פרמיום סנטר המשביר 1 קומה 3 חולון 
כתובת מייל : info@urbaneng.co.il