איטום גגות, חדרים רטובים ומרתפים

בניין המגורים, שבו אתם מתגוררים זקוק לתחזוקה שוטפת, אולם מידי פעם אתם נדרשים להוציא סכומי כסף נכבדים לפרויקטים מיוחדים בבניין, שבהם מתמחה חברת הנדסה עירונית. אנו נזהה עבורכם את הליקוי, נערוך מפרט טכני ונכתוב כמויות לתיקון הליקוי. כמו כן, נבחר עמכם את הקבלן המקצועי לביצוע העבודה עד להשלמתה ונלווה את התהליך בפיקוח ואחריות הנדסית מלאה מתחילתו ועד סופו.

עבודות איטום

בתהליך הבנייה מתבצעת התקנת מערכות איטום מסוגים שונים, שמטרתן למנוע חדירה של מי גשם, מי תהום או רטיבות ממקור אחר, אל תוך חלק הפנימי של המבנה.

באיטום מבנים יש, למעשה, לאטום את כל מעטפת המבנה, על כל חלקיה. כמו כן אוטמים חלקים פנימיים של המבנה, שבהם ישנו שימוש במערכות אינסטלציה ומים. חלקים אלה נקראים בשם הכולל “חדרים רטובים”.

המקומות במבנה, שנאטמים כנגד חדירת רטיבות, הם חלקי מבנה תת-קרקעיים (יסודות, מקלטים, מרתפים, פירי מעליות, חניונים). במקומות אלה נדרשת הגנה נגד מים שעלולים להגיע לכל גובה קומות המרתף וגם למניעת חדירת מים, שיעלו כתוצאה מלחצים בקרקע לעבר הרצפה התחתונה ביותר של המרתפים, במקומות אלו נדרשה התקנת שכבת הגנה על האיטום להבטחת קיים האיטום למשך שנים רבות.

עוד.. 

קירות חיצוניים מעל לקרקע: האיטום נדרש גם בתחומי הקיר עצמו בעיקר במפגש בין חומרים כדוגמת קיר עם גמר טיח או חיפוי אבן עם חלונות / זכוכית ו/או קירות מסך וכן אביזרים המשתלבים כחלק מהחזית כדוגמת אדניות פרחים.

מרפסות שמש, גגות מרוצפים, גגות המבנה לכל סוגיהם: גגות בטון שטוחים גגות בטון משופעים גגות קלים שמחופים בחומרים שונים כדוגמת פחים לוחות מתועשים מפלסטיק לסוגיו PVC או פוליקרבונט או גגות רעפים.

 

פתרונות איטום ומיגון לפרויקטים גדולים ומורכבים: תיתכן אפשרות לאטום מתחם רחב והיקפי של חניונים משותפים לבנייני מגורים במרכז העיר ומסביב לה.

 

עבודות האיטום דורשות הגדרת השטח לאיטום וטיבו, הגדרת שיטת האיטום ובחירת הקבלן המבצע ופיקוח על עבודתו.

חברת הנדסה עירונית תבצע עבורכם את כל התהליך משלב איתור מקור הרטיבות, הכנת מפרט טכני הנדסי מפורט, בחירת הקבלן המתאים ופיקוח על עבודתו עד לסיומה.

עוד שירותים בקטגורית פרויקטים מיוחדים בבית המשותף מבית הנדסה עירונית 

למה אנחנו כשזה נוגע לפרויקטים מיוחדים בבית המשותף

שירות אדיב 
ומקצועי

ליווי בכל שלבי התהליך

ניסיון מעל 20 שנה בתחום 

טיפול בשירותים נרחבים בענף הבנייה

איך מתקדמים?

השאר פרטים לקבלת פרטים נוספים

רוצים שנטפל לכם בפרויקטים מיוחדים בבית המשותף?

צרו קשר

או פשוט מלא את הטופס