הרחקת עטלפים אלקטרונית

בניין המגורים, שבו אתם מתגוררים זקוק לתחזוקה שוטפת, אולם מידי פעם אתם נדרשים להוציא סכומי כסף נכבדים לפרויקטים מיוחדים בבניין, שבהם מתמחה חברת הנדסה עירונית. אנו נזהה עבורכם את הליקוי, נערוך מפרט טכני ונכתוב כמויות לתיקון הליקוי. כמו כן, נבחר עמכם את הקבלן המקצועי לביצוע העבודה עד להשלמתה ונלווה את התהליך בפיקוח ואחריות הנדסית מלאה מתחילתו ועד סופו.

הרחקת עטלפים

הימצאותם של עטלפים בקרבת מקום מגורים יכולה להוות נזק רב. העטלפים מטרידים עקב לכלוך וריחות קשים. העטלפים בארץ מוגנים, ויש איסור מוחלט בחוק על הריגתם או על פגיעה בהם באמצעות חומרי הדברה.

חברת הנדסה עירונית פיתחה שיטה אלקטרונית ירוקה, שמאפשרת מיגור המטרד באופן מלא וללא פגיעה בעטלף. מערכת הרחקת עטלפים בנויה מיחידות קצה, הנקראות

“סונאר עטלפים”. היחידות הינן מכשירים, המפיקים צלילים בתדרים גבוהים, הנמצאים מחוץ לתדרי השמיעה של בני האדם. צלילים אלו מציקים לעטלפים ומשבשים את יכולת הניווט שלהם בשטח.

 

באמצעות הרחקה אלקטרונית תוכלו למנוע את לכלוך (יריקות) העטלפים על קירות הבית והחצר.חברת הנדסה עירונית תנהל ותפקח על התקנת ציוד הקצה האלקטרוני עד להדברת התופעה באופן מלא.

עוד שירותים בקטגורית פרויקטים מיוחדים בבית המשותף מבית הנדסה עירונית 

למה אנחנו כשזה נוגע לפרויקטים מיוחדים בבית המשותף

שירות אדיב 
ומקצועי

ליווי בכל שלבי התהליך

ניסיון מעל 20 שנה בתחום 

טיפול בשירותים נרחבים בענף הבנייה

איך מתקדמים?

השאר פרטים לקבלת פרטים נוספים

רוצים שנטפל לכם בפרויקטים מיוחדים בבית המשותף?

צרו קשר

או פשוט מלא את הטופס